Увага!

у бібліотеці діють акції та конкурси.

Не будьте байдужими!

Долучайтесь швидше!

 

Запрошуємо обдарованих дітей!

Усі діти талановиті, однак не всі про це знають. 

Цей конкурс допоможе, відкрий свої таланти! 

Переможців конкурсу чекають нагороди)))

                                   Відеомандри "Подорож в історію Кам’янця"                                                   (Обласний відеопроект “Пізнай свій край з бібліотекою”) 

                                       Конкурс відеопоезії «Літературні читання»                                          Читає власний вірш "Небесна Сотня" Юлія Ковальчук.

Вільна книга у вільне читання

 Відкриття пункту буккросингу!

За ініціативи міського голови Михайла Сімашкевича та підтримки департаменту гуманітарної політики Кам’янець-Подільської міської ради в місті продовжено акцію «Буккросинг» (Вільна бібліотека).

 На дитячому майданчику  мікрорайону  Черьомушки бібліотекою філією №3 та філією №8 для дітей організовано та презентовано жителям мікрорайону «Вільну бібліотеку»  

Процес буккроссингу полягає у найпростішій дії, базованій на принципі «прочитав – віддай іншому». 

Ти прочитав книгу – залиши її у громадському місці для того, щоб інша, випадкова людина могла цю книгу прочитати, а та у свою чергу повинна теж віддати прочитану книгу.

Першими учасниками «Буккросингу» стали діти мікрорайону. Саме тут хлопчики мали  змогу поспілкуватися з друзями, обмінюватись книжками, ділитися власними емоціями та враженнями після їхнього прочитання. 

Шановні користувачі, відвідувачі, друзі бібліотеки! 

 Запрошуємо всіх переглянути дома свої  полички з книгами, якщо у вас є книги для яких ви хочете дати простір для читання,  приєднуйтесь  до  руху «Буккросинг»!  

Виберіть нову і цікаву книгу зі своєї домашньої бібліотеки, якою Ви хочете поділитися, і приходьте 19 липня 2015 року 0 16:00  на дитячий майданчик мікрорайону Черьомушки саме тут для Вашої книги стане домівка «вільних» книг.


УВАГА!

Всеукраїнська акція

«Бібліотека українського воїна»

ШАНОВНІ КОРИСТУВАЧІ БІБЛІОТЕКИ, КОЛЕГИ ТА МЕШКАНЦІ МІСТА!

                                                                                           ЗАПРОШУЄМО ВАС ДОЛУЧИТИСЬ ДО АКЦІЇ,

що ініційована Міністерством культури України

для підтримки бойового духу та патріотичного виховання українських військовослужбовців.

У ході проведення акції будуть прийматися та передаватися

до бібліотек військових частин Збройних Сил України

кращі зразки вітчизняної та світової художньої літератури

в перекладі українською мовою,

науково-популярні видання з історії Української держави,

її культури, Збройних сил.ПРОСИМО ВАС НЕ БУТИ ОСТОРОНЬ І ПРИНОСИТИ КНИГИ за адресою:

м. Кам'янець-Подільський 

вул. Пушкінська, 44

Тел: (03849) 3-41-80


Всеукраїнська акція«Бібліотека українського воїна» 

В травні місяці користувачі нашої бібліотеки знову долучилися до Всеукраїнської акції

«Бібліотека українського воїна» та подарували 9 книг/ 

Бібліотека дякує Шепелявому Володимиру, Мозгіні Жанні, Богун Сергію за великий патріотизм та духовну підтримку воїнам, які захищають нашу рідну Україну.


Спасибі, солдате, за подвиг століть

В рамках обласного конкурсу дитячого малюнку "Намалюй травень, намалюй Перемогу" 9 березня у бібліотеці пройшов конкурс дитячого малюнка серед дітей-учнів 3-9 класів «Спасибі, солдате, за подвиг століть», присвячений 70-річчю Перемоги у Великій Вітчизняній війні 1941-1945 років.

Метою конкурсу було виховання у дітей  почуття гордості та вдячності солдатам і офіцерам Великої Вітчизняної війни, які врятували людство від фашизму, виховання молоді поваги до ветеранів.

Під час заходу учасники ділилися своїми творчими враженнями, враженнями від прочитаних книг про Велику Вітчизняну війну.

 Саме ці книги  допомогли їм створити свої художні шедеври.

ПОЛОЖЕННЯ 

про обласний конкурс дитячого малюнка 

“Намалюй травень, намалюй Перемогу”, 

присвячений 70-річчю Перемоги

у Великій Вітчизняній війні 1941-1945 років.

 

1.  Метою обласного конкурсу дитячого малюнка “Намалюй травень, намалюй Перемогу”, присвяченого 70-річчю Перемоги у Великій Вітчизняній війні 1941-1945 років (далі – конкурс) є активізація роботи бібліотек з патріотичного виховання підростаючого покоління, продовження традицій шанобливого ставлення до ветеранів війни і пам’яті про Перемогу, зміцнення зв’язків поколінь переможців та їх нащадків, розвиток творчої уяви та здібностей дітей, усвідомлення дітьми значення Великої Перемоги для збереження миру на землі.  

2.  Організаторами  конкурсу виступають управління культури, національностей та релігій облдержадміністрації, обласна бібліотека для дітей імені Т.Г.Шевченка.  

3.   Координацію роботи з проведення конкурсу здійснює обласна бібліотека для дітей імені Т.Г.Шевченка.  

4.  Використання та обробка персональних даних, одержаних з метою виконання даного Положення, здійснюється згідно вимог Закону України“Про захист персональних баз даних”.

5.  Конкурс проводиться серед дітей-учнів 3-9 класів – читачів сільських бібліотек-філіалів та сільських, міських, районних, обласної бібліотек для дітей Хмельницької області, ознайомлених з умовами проведення конкурсу.

6. Для участі у конкурсі учасники подають  до сільських бібліотек-філіалів та сільських, міських, районних, обласної бібліотек для дітей індивідуальні і колективні малюнки довільного розміру, які  відповідають темі конкурсу та виконані у номінаціях: 

- живопис (олійні, акварельні фарби, гуаш); 

- графіка (туш, олівці, фломастер).  

7.  Кожний малюнок повинен бути підписаний із вказівкою на назву роботи, техніку виконання, прізвище та ім’я автора (авторів), клас, в якому він (вони) навчаються, найменування бібліотеки читачем якої він (вони) є. Етикетка з підписом прикріплюється в правому нижньому кутку малюнка. 

8. Конкурс проводиться в три етапи.  

1)   перший етап конкурсу проводиться з  27 лютого до 14 квітня 2015 року в сільських бібліотеках-філіалах та сільських, міських, районних, обласній бібліотеках для дітей.  

2)   другий етап конкурсу проводиться з 15 по 24 квітня 2015 року в районних та центральних міських бібліотеках для дітей серед переможців першого етапу конкурсу.

   За підсумками проведення другого етапу конкурсу за рішенням відповідного журі районні (центральні міські) бібліотеки для дітей надають до 22 квітня 2015 року в обласну бібліотеку для дітей імені Т.Г.Шевченка (адреса: вул. Свободи, 51, м.Хмельницький, 29001) по три роботи переможців кожної номінації та аналітичну довідку про підсумок проведення другого етапу конкурсу в регіоні.

3)  третій етап конкурсу проводиться з 25 квітня по 4 травня 2015 року в обласній бібліотеці для дітей імені Т.Г.Шевченка серед переможців другого етапу конкурсу.   

9.  З метою об’єктивного оцінювання дитячих малюнків учасників конкурсу, підведення підсумків кожного етапу утворюється журі у складі митців, членів творчих спілок, працівників навчальних мистецьких закладів, бібліотек, громадських організацій.

  Персональний склад журі обласного етапу конкурсу затверджується наказом управління культури, національностей та релігій облдержадміністрації.   

10.  Оцінювання малюнків проводиться в кожній номінації за такими критеріями: 

• відповідність темі;

• глибина та переконливість художнього задуму; 

• художня майстерність. 

11.  Переможці конкурсу отримують грамоти та цінні подарунки. 

12.  Хід проведення та підсумки конкурсу оприлюднюються у засобах масової інформації та на веб-сайті обласної бібліотеки для дітей імені Т.Г.Шевченка. 

13.  Роботи переможців конкурсу, за згодою їх авторів, експонуються на виставці в приміщенні обласної бібліотеки для дітей імені Т.Г. Шевченка, розміщуються у буклеті, який буде їм подарований. 

УВАГА! 

Стартувала обласна молодіжна краєзнавчо-пошукова експедиція

до 70-річчя Великої Перемоги

«Алея героїв»


Метою експедиції єувічнення безсмертного подвигу народу у Великій Вітчизняній війні 1941-1945 років, вшанування пам'яті полеглих у боротьбі за свободу Батьківщини, продовження традиції шанобливого ставлення до ветеранів війни і пам'яті про Перемогу,  а також  виховання в молоді патріотизму, формування національної самосвідомості та високих моральних якостей громадянина України.

Учасниками експедиції  можуть стати читачі районних, міських та  сільських бібліотек  юнацького віку (від 15 до 21 року).

У ході  обласної молодіжної краєзнавчо-пошукової експедиції учасники  досліджують події війни 1941-1945 р. р. за такими напрямами:

*  бойовий шлях військових частин і формувань, які обороняли чи визволяли міста, райони, села, дії партизанських загонів і підпільних груп, які сприяли армії у боротьбі за звільнення  даної місцевості;

*документи, щоденники, епістолярії, речові свідоцтва воєнної доби, картографічні матеріали, ілюстрації, фотодокументи тощо;

*  спогади фронтовиків, учасників Руху опору,  осіб, які працювали в колгоспах, на спорудженні оборонних рубежів;  в’язнів нацистських таборів, остарбайтерів; людей, що проживали на окупованій території, мешканців населених пунктів, де проживають учасники  експедиції;

*  подвиги дітей війни;

*  імена загиблих воїнів, що поховані в братських могилах  міст і сіл та налагодження зв’язків з їх родинами;

*долі своїх родин в роки війни та в період відбудови народного  господарства країни, створення родинних літописів.

Роботи здавати безпосередньо в міську бібліотеку-філію №8 для дітей, або

надсилати в електронному вигляді

до 01 червня 2015 року в 

                ОБЛАСНУ БІБЛІОТЕКУ ДЛЯ ЮНАЦТВА

на адресу:Е-mail: oub@ukr.net. 


Увага!

ВСЕУКРАЇНСЬКА АКЦІЯ

"КНИЖКОВИЙ ДІМ ВІДКРИТИЙ ВСІМ"

ДОРОГІ КОРИСТУВАЧІ БІБЛІОТЕКИ

 

Наша бібліотека долучилася до благодійної акції, метою якої є збір

книжок, періодичних видань, аудіо-, відео - матеріали для відновлення

фондів бібліотек України для дітей зі Сходу нашої держави.

  На разі розпочинаємо збір книжок.

Будемо щиро вдячні за допомогу у формуванні бібліотеки 

подарункових дітям видань

 

ПОЛОЖЕННЯ 

про сімейний конкурс  «Книга пам’яті мого роду»


  На виконання Указу Президента України № 604/2012 від 19.10.2012 «Про заходи у зв'язку з відзначенням 70-ї річниці визволення України від фашистських загарбників та 70-ї річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні 1941-1945 років» проводиться сімейний конкурс «Книга пам’яті мого роду».

І. Загальні положення


1.1.          Це Положення визначає порядок організації та проведення сімейного конкурсу «Книга пам’яті мого роду» (далі – Конкурс).

1.2.          Загальне керівництво Конкурсом здійснює Національна бібліотека України для дітей (далі  – НБУ для дітей).

1.3.          Конкурс проводиться Українською асоціацією працівників бібліотек для дітей, НБУ для дітей під патронатом Міністерства культури України (далі – організатори) за підтримки Державної служби України у справах ветеранів та учасників АТО, Української спілки ветеранів Афганістану, Національного видавництва дитячої літератури «Веселка». До участі у Конкурсі залучаються спеціалізовані бібліотеки для дітей.

1.4.          Основним завданням Конкурсу є збереження пам’яті про події Другої світової війни та подвиги захисників нашої держави, стимулювання пізнавальної активності і самостійності у дітей та підлітків, спонукання учасників до творчості.

1.5.          Мета Конкурсу – формування у підростаючого покоління високої патріотичної свідомості, виховання шанобливого ставлення до пам’яті про Перемогу і ветеранів Другої світової війни, збереження та усвідомлення знань про історію свого роду, своїх предків, виховання на цій основі поваги до старших поколінь та їхнього вкладу у відстоювання незалежності України.

1.6.          Інформація про проведення Конкурсу оприлюднюється на офіційному веб-сайті  НБУ для дітей, на сайтах бібліотек для дітей – учасниць Конкурсу, а також у інших засобах масової інформації.

1.7.          Під час проведення Конкурсу обробка персональних даних учасників здійснюється з урахуванням вимог Закону України «Про захист персональних даних».

ІІ. Учасники та строки проведення Конкурсу


2.1. У Конкурсі беруть участь діти з усіх областей України у 2-х вікових категоріях:

читачі-учні (вихованці) 6-11 років;

читачі-учні (вихованці) 12-16 років.

2.2. Конкурс проводиться у двох номінаціях:  сімейні книги пам’яті та відео книги.

2.3. Конкурс проводиться з 01 січня по 14 жовтня 2015 року у два тури:

перший – з 01 січня по 09 травня на обласному рівні;

другий – з 10 травня по 14 жовтня в місті Києві.

ІІІ. Фінансове забезпечення Конкурсу


3.1. Конкурс проводиться на безоплатній основі.

3.2. Витрати на організацію та проведення, підбиття підсумків та нагородження переможців Конкурсу здійснюється за рахунок спонсорських внесків, а також за рахунок коштів, не заборонених законодавством України.

3.3. Витрати на проїзд переможців до м. Києва здійснюються за власний рахунок, за рахунок спонсорських внесків, а також коштів, не заборонених законодавством України.

ІV. Організаційний комітет і журі Конкурсу


4.1. Для підготовки та проведення Конкурсу створюється головний організаційний комітет, склад якого затверджується наказом генерального директора НБУ для дітей.

4.2. Для проведення першого туру Конкурсу в регіонах України створюються місцеві організаційні комітети та обласні журі, склад яких затверджується наказом директора обласної бібліотеки для дітей.

4.3. Для визначення переможців у другому турі головний організаційний комітет визначає склад Головного журі, до якого входять представники організаторів Конкурсу, відомі українські дитячі письменники, художники-ілюстратори, мистецтвознавці (за згодою).

4.4. За підсумками роботи обласні журі та головне журі складають протоколи, які підписуються головою, секретарем та членами журі Конкурсу.

V. Вимоги щодо конкурсних робіт


5.1. Учасники Конкурсу кожної номінації та вікової категорії разом з батьками готують книгу пам’яті свого роду, яка має бути гарно оформленою, за змістом і жанром за такими напрямами: родинні історії або розповіді про представників родини, які брали участь у Другій світовій війні — на фронті, в тилу, в партизанських загонах, в підпіллі, були вивезені до Німеччини.

5.2. Книга пам’яті в паперовому вигляді має бути виконана на аркушах формату А4 за допомогою різних технік, з використанням будь-яких матеріалів.

5.3. Відео книга виконується в форматі mp3, тривалість не більше 5 хв. з використанням фотоматеріалів, спогадів.

VІ. Визначення та відзначення переможців Конкурсу


6.1. Обласні журі Конкурсу підбивають підсумки та визначають по 3 переможці першого туру у кожній номінації та віковій категорії до 9 травня 2015 року.  Нагородження проводиться під час відзначення 70-річчя Перемоги над німецько-фашистськими загарбниками.

6.2. Конкурсні матеріали першого туру надсилаються до головного організаційного комітету (03190, м. Київ, вул. Баумана, 60, Національна бібліотека України для дітей) з поміткою «Сімейний конкурс «Книга пам’яті мого роду» не пізніше 1 червня. Дата визначається за позначкою на поштовому штемпелі. Роботи, надіслані пізніше вказаної дати, не розглядаються.

6.3. Для переможців Конкурсу в кожній номінації та віковій категорії встановлюються перше, друге, третє місця.

6.4. Головне журі оцінює роботи в другому турі, що надійшли від обласних журі, та до 30 вересня 2015 року визначає переможців.

6.5. Нагородження переможців Конкурсу дипломами та призами відбувається під час святкування Дня захисника України 14 жовтня у Національній бібліотеці України для дітей.

VІІ. Зберігання та публікація робіт, надісланих на Конкурс


7.1. Творчі роботи, надіслані на Конкурс, авторам не повертаються, а зберігаються в НБУ для дітей та можуть бути використані за згодою автора у її подальшій роботі.

7.2.           Результати Конкурсу узагальнюються відповідним наказом головного журі та оприлюднюються на офіційному сайті НБУ для дітей та у фахових друкованих виданнях.

7.3.           За результатами Конкурсу готується виставка творчих робіт.


УВАГА!!!

Акція

"Подаруй книгу бібліотеці"

триває

 

Не викинь книгу на смітник!

Її віддай в бібліотеку,

Бо книга – скарб, у ній для тебе

Думок і висловів квітник.

Кохання, радість, смуток, біль…

А ще невидані простори

Письменник відкриває в ній.

Тож, дурно книгу не змарнуй,

В бібліотеку подаруй!

 

ЛЮБІ ДРУЗІ!

 

Звертаємось до всіх, кому не байдужа доля книги і бібліотеки: дайте нове життя вашим зібранням!

Якщо у Вашій домашній бібліотеці є підручники (останні три роки), довідники, художня література, книги іноземними мовами, альбоми, якими Ви не користуєтесь,  їх  може  прийняти  бібліотека, де вони знайдуть свого вдячного читача.

Подаровані вами видання стануть відчутним джерелом поповнення бібліотечного фонду.

Ми вдячні тим читачам, які вже подарували бібліотеці свої книги і будемо вдячні всім, хто візьме участь у цій акції.

 

Щиро дякуємо Володимиру Дідченко - вчителю музики, 

за 30 подарованих книг,  які поповнили наш книжковий фонд. 

Бажаємо міцного здоров'я, миру, творчого натхнення,  та добробуту!

Бібліотека щиро вдячна учням восьмого класу міського ліцею за безцінні книги, які  діти подарували бібліотеці. 

Дякуємо усім учням цього класу за подаровані книги. 

Ми впевнені, що саме такі книги, безумовно, зацікавлять наших користувачів.

4 номінація: Кращий сайт філії районної/міської ЦБС   Бібліотека-філія № 8 для дітей Кам'янець-Подільської міської централізованої бібліотечної системи, Хмельницька обл. (https://knigagalina.jimdo.com).
4 номінація: Кращий сайт філії районної/міської ЦБС
Вікімандри:Підтримай Вікімандри українською
Вікімандри:Підтримай Вікімандри українською

 Всім без винятку радимо             літню подорож                в Країну книги!

Культурна столиця Поділля
Культурна столиця Поділля

Безкоштовний

Wi-Fi доступ

в бібліотеці

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Створи САМ бібліотеку своєї мрії!

Ми в соціальних мережах

Google+

Наш блог              "Мандруємо книгою" 

Наш блог "Мандруємо книгою"
Наш блог "Мандруємо книгою"

Корисні посилання

Українська бібліотечна асоціація
Українська бібліотечна асоціація
Урядовий портал
Урядовий портал
Бібліоміст
Бібліоміст
Кам'янець-Подільська міська рада
Кам'янець-Подільська міська рада
Кам'янець-Подільський державний історичний музей-заповідник
Кам'янець-Подільський державний історичний музей-заповідник
Кам'янець-Подільський міський Будинок культури
Кам'янець-Подільський міський Будинок культури
Кам'янець-Подільська дитяча музична школа
Кам'янець-Подільська дитяча музична школа
Кам'янець-Подільська міська дитяча школа мистецтв
Кам'янець-Подільська міська дитяча школа мистецтв
Хмельницька обласна Бібліотека для юнацтва
Хмельницька обласна Бібліотека для юнацтва
НБУ для дітей
НБУ для дітей
ДБУ для юнацтва
ДБУ для юнацтва
Хмельницька ОУНБ
Хмельницька ОУНБ
Хмельницька обласна для дітей
Хмельницька обласна для дітей
ХМ ЦБС
ХМ ЦБС
Кам’янець-Подільська бібліотека ЗОШ №12
Кам’янець-Подільська бібліотека ЗОШ №12
Кам’янець-Подільська бібліотека ЗОШ №15
Кам’янець-Подільська бібліотека ЗОШ №15
Кам'янець-Подільська центральна міська бібліотека
Кам'янець-Подільська центральна міська бібліотека ім. Костя Солухи

Бібліотеки-філії       Кам'янець-Подільської МЦБС

Кам'янець-Подільська МЦБС бібліотека-філія №2
Кам'янець-Подільська МЦБС бібліотека-філія №2
Кам'янець-Подільська МЦБС бібліотека-філія №3
Кам'янець-Подільська МЦБС бібліотека-філія №3
Кам'янець-Подільська МЦБС бібліотека-філія №4
Кам'янець-Подільська МЦБС бібліотека-філія №4
Кам'янець-Подільська МЦБС бібліотека-філія №6
Кам'янець-Подільська МЦБС бібліотека-філія №6

 

 

 

 

 

 

 

 

Кам'янець-Подільська МЦБС

бібліотека-філія №7

Наша адреса:

32300, Хмельницька обл.,

м. Кам’янець – Подільський,

вул. Пушкінська, 44

Бібліотека-філія №8 для дітей

Тел: (03849) 3-41-80

Бібліотека працює:

Понеділок-п'ятниця: з 9.00 до 18.00

Неділя:                        з 9.00 до 17.00

         (без обідньої перерви)

Вихідний день:            субота

Санітарний день:

                    останній вівторок місяця

Яндекс.Метрика
Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона