Соціокультурні заходи

Рідна мова – пісня солов’їна

Напередодні Дня писемності та української мови, в бібліотеці з гуртком «Зелений пагін» пройшли літературно – музичні посиденьки «Рідна мова – пісня солов’їна». Цей захід сформував розуміння того, що українська мова - наш скарб, без якого не може існувати ні народ, ні Україна як держава.

На заході діти з’ясовували значення фразеологізмів і підбирали до них антоніми, приймали участь в інтерактивних літературних забавах Родзинкою заходу було читання власних віршів рідною мовою.


Англійська мова – мова міжнародного спілкування

Бібліотека долучилася до проведення інтерактивного уроку англійської мови «Англійська мова – мова міжнародного спілкування» з старшокласниками.

Беручи участь у заході школярі розвивали свої здібності, вдосконалювали мовні навички, отримали естетичне задоволення.


Веселкова наша мова

З гуртком «Юні Чомусики» проведено літературний лабіринт «Веселкова наша мова».

За допомогою мультимедійної презентації «Мандрівка у країну писемності» діти дізналися про історії писемності, визначили місце української мови серед інших слов’янських мов, почули щирі слова любові і вдячності до неї.

Гуртківці відгадували українські прислів’я, пісні, малювали, читали вірші, легенди.


Герої поруч

20 лютого в бібліотеці – філії для дітей з учнями 5 класу відбувся урок пам’яті «Герої поруч», до Дня вшанування пам’яті Героїв Небесної сотні.

 Діти читали вірші присвячені Героям Небесної Сотні, переглянули фільм «Зима, що нас змінила», та вшанували хвилиною мовчання пам'ять героїв України, Героїв Небесної сотні, та наших героїв-бійців, які віддали своє життя за нашу рідну землю, за Україну, там на Сході.


Загадки Євгена Гуцало

У бібліотеці для користувачів серенього шкільного віку проведено літературну мандрівку «Загадки Євгена Гуцало». 

Читачі бібліотеки ознайомилися із біографією автора, пізнавали цікаві історії написання його творів. Під час заходу діти з захопленням гортали цікаві сторінки книжок Євгена Гуцало і ділились враженнями від прочитаного.


До мови серцем доторкнись

Цікаво та по-літературному у бібліотеці пройшла літературно - інформаційна мандрівка "До мови серцем доторкнись"присвячена Міжнародному дню рідної мови.

 На заході були присутні учні 5 класу . Діти розповідали вірші про українську мову, змагалися хто краще розкаже скоромовку , пригадали прислів'я та приказки про мову, прийняли участь у вікторині "Мова моя калинова".


Казкові перевтілення

23 січня у бібліотеці для користувачів молодшого шкільного віку проведено літературну мандрівку «Казкові перевтілення»  за казкою «Карлик Ніс» Вільгельма Гауфа. Юні читайлики ознайомилися із біографією автора казки, його іншими творами, пізнали цікаві історії написання Гауфом своїх казок. Під час заходу діти з захопленням гортали цікаві та яскраві сторінки книжок великого Казкаря. По закінченню була проведена вікторина.


Україна суверенна: від витоків до сьогодення

  17 січня  для молодших школярів проведено актуальний репортаж «Україна суверенна: від витоків до сьогодення». 

  Юні читайлики дізналися про подію, яка відбулася на площі перед Київською Софією 22 січня 1919 року. Про подію, яку мріяли покоління українських патріотів: на волелюбному зібранні було урочисто проголошено злуку Української народної республіки і Західноукраїнської народної республіки. Саме цим подіям був присвячений захід. 

  Використовувалися презентаційні матеріали, фотографії реальних подій, які відбувалися 98 років назад. Також діти познайомилися з особливостями першого офіційного святкування та різноманітними формами сучасного святкування Дня Соборності та Свободи України.


Мішечок на щастя

Останнє свято з серії «новорічних», званий Старий Новий рік, має безліч цікавих обрядів і традицій. Багато в наш час вірять, що якщо є власний оберіг створений своїми руками перед Старим Новим роком то і цілий рік буде щасливим. Тому 10 січня у бібліотеці проведений майстер-клас по виготовленню оберегу «Мішечок на щастя».

У майстер класі прийняли участь діти різного віку.

Для виготовлення оберегу заздалегідь були підготовлені маленькі мішечки, стрічки та різні трави. В процесі створення оберегу діти думали про магію українських трав, про Божу силу, про чарівність новорічних свят.

Кожен учасник для самого себе поклав у свій мішечок свою траву, створив свій трав’яний аромат, свій оберіг. Обереги на щастя, мир, здоров’я, добробут і любов діти понесли у свій дім і запанує у них мир, злагода та благополуччя.


Прийшли до нас три празники в гості

4 січня у бібліотеці пройшли літературні посиденьки «Прийшли до нас три празники в гості» з гуртком «Зелений пагін».

   Новий рік. Різдво. Ці свята для всіх нас і кожного зокрема. Починались Різдвяні свята 7 січня святом Різдва Христового, а закінчувалися 19 січня на Водохреща. Вступаючи в новий відлік часу, ми маємо освятитися найкращими почуттями, побажати одне одному щастя, здоров’я, голубого неба над оселею, статків і злагоди в родині. Тому діти зібравшись в тісному, теплому колі слухали розповідь бібліотекаря про різдвяні свята, співали колядки та щедрівки,  ділились рецептами своїх бабусь. пригощалися різними різдвяними стравами приготовленими власноруч. 

Літературні посиденьки пройшли в дружній святковій атмосфері.

 


Мої права – моє життя

  7 грудня, у рамках Всеукраїнського тижня права у бібліотеці-філії № 8 для дітей з молодшими школярами проведений правовий урок «Мої права – моє життя»

  Діти дізналися про основні закони нашої держави та прийняли участь у правовій вікторині «Чи бувають права без обов’язків». 

  На правовому уроці маленькі правознавці закріпили знання про свої права і обов’язки.


Зимові візерунки

Зима - чарівна снігова володарка.

У кожного з нас ця пора року асоціюється з казкою, дитинством.

Саме тому розпочинаючи цикл зимових заходів у бібліотецідля молодших школярів представлена зимова книжкова панорама «Зимові візерунки».

Маленькі користувачі дізнаються про що мріє зима, відчують різдвяні перевтілення, спробують Новорічні чари. 

Мороз зроду рук своїх не має, а узори вишиває. Щоб потрапити у зимову казку необхідно просто прийти до бібліотеки і взяти книгу.


Величаємо наших майбутніх солдат

Напередодні Дня захисника України для учнів-користувачів молодших класів 11 жовтня проведено патріотичний альманах «Величаємо наших майбутніх солдат». Юні читайлики ознайомилися з традиціями та звитягами українського козацтва.

Під час заходу діти зрозуміли, події які переживає наш народ упродовж останніх років, ще раз засвідчили, що проголошена у 1991 році державна незалежність потребує постійного захисту і глибокого розуміння, оцінки того, що відбувається навколо нас. Маленькі сердечка стискалися від болю слухаючи вірші про людське лихо, дитячі сльози у виконані Олі Покотило. Присутні мали змогу переглянути відео-презентацію «Повертайтеся живими».


Мій тато повернувся

Зустріч – спомин з учасником АТО Олександром Веретюком.

З великою цікавістю старшокласники слухали розповідь учасника АТО.

Слухачі дізналися про сильний та войовничий запал український воїнів, про їх героїзм, солдатську взаємовиручку. Під час діалогу зі старшокласниками Олександр відповів на безліч їхніх запитань.

Ключовим моментом зустрічі було спільне виконання  гімну України.

 


Кам’янець читає дітям

Зустріч з заступником директора департаменту-начальником управління культури та туризму Гаврилюком Петром Віталійовичем

та користувачами-старшокласниками.

Петро Віталійович представив на обговорення найпопулярнішу книгу сучасного американського письменника Дена Брауна «Інферно».

 В рамках проекту «Кам’янець читає дітям» у біліотеці відбулася зустріч з заступником директора департаменту-начальником управління культури та туризму Гаврилюком Петром Віталійовичем та користувачами-старшокласниками.

Петро Віталійович представив на обговорення найпопулярнішу книгу сучасного американського письменника Дена Брауна «Інферно».

Виставка-презентація «Ключі до таємниць Дена Брауна» розкрила користувачам цікаві біографічні моменти,  3-х хвилинне відео-презентація дало змогу глядачам почути думку письменника про його нову книгу  «Інферно». Новий твір письменника далекий від магіі, але Браун звертає увагу на важливі проблеми людства.

 В читальному залі відбувся своєрідний діалог з Петром Віталійовичем, книгою та читачами. Адже ця книга спонукає кожного читача не тікати від проблем, не ховатися в себе, а шукати і знаходити, йти і змінювати світ на краще.


Дивовижні пригоди книг Сергія Боднара

20 вересня в стінах бібліотеки 8 в рамках проекту «Кам’янець читає дітям» відбулася зустріч з прекрасним казкарем і фантазером, талановитим художником Сергієм Боднарем та користувачами бібліотеки молодшого шкільного віку.

 Звичайний вчитель образотворчого мистецтва відкрив дітям свої таємниці. Розповів, як була написана його перша книжка «Таємниці зачарованої монети». Сьогодні дитячий письменник презентував ще три книги. Всі його повісті покликані популяризувати наше місто.

Родзинкою заходу була історія виникнення другої книги автора.

В процесі діалогу Сергій вразив слухачів своїми загадковими історіями. Уважний, прискіпливий читач зрозумів що перед ним справжній професіонал своєї справи, творчий і активний, він не тільки любить рідне місто, а й усіма силами намагається його популяризувати. 

Дитячий казкар зумів посадити зерно краси й добра в юні дитячі душі


4 номінація: Кращий сайт філії районної/міської ЦБС   Бібліотека-філія № 8 для дітей Кам'янець-Подільської міської централізованої бібліотечної системи, Хмельницька обл. (https://knigagalina.jimdo.com).
4 номінація: Кращий сайт філії районної/міської ЦБС
Вікімандри:Підтримай Вікімандри українською
Вікімандри:Підтримай Вікімандри українською

 Всім без винятку радимо             літню подорож                в Країну книги!

Культурна столиця Поділля
Культурна столиця Поділля

Безкоштовний

Wi-Fi доступ

в бібліотеці

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Створи САМ бібліотеку своєї мрії!

Ми в соціальних мережах

Наш блог              "Мандруємо книгою" 

Наш блог "Мандруємо книгою"
Наш блог "Мандруємо книгою"

Корисні посилання

Українська бібліотечна асоціація
Українська бібліотечна асоціація
Урядовий портал
Урядовий портал
Бібліоміст
Бібліоміст
Кам'янець-Подільська міська рада
Кам'янець-Подільська міська рада
Кам'янець-Подільський державний історичний музей-заповідник
Кам'янець-Подільський державний історичний музей-заповідник
Кам'янець-Подільський міський Будинок культури
Кам'янець-Подільський міський Будинок культури
Кам'янець-Подільська дитяча музична школа
Кам'янець-Подільська дитяча музична школа
Кам'янець-Подільська міська дитяча школа мистецтв
Кам'янець-Подільська міська дитяча школа мистецтв
Хмельницька обласна Бібліотека для юнацтва
Хмельницька обласна Бібліотека для юнацтва
НБУ для дітей
НБУ для дітей
ДБУ для юнацтва
ДБУ для юнацтва
Хмельницька ОУНБ
Хмельницька ОУНБ
Хмельницька обласна для дітей
Хмельницька обласна для дітей
ХМ ЦБС
ХМ ЦБС
Кам’янець-Подільська бібліотека ЗОШ №12
Кам’янець-Подільська бібліотека ЗОШ №12
Кам’янець-Подільська бібліотека ЗОШ №15
Кам’янець-Подільська бібліотека ЗОШ №15
Кам'янець-Подільська центральна міська бібліотека
Кам'янець-Подільська центральна міська бібліотека ім. Костя Солухи

Бібліотеки-філії       Кам'янець-Подільської МЦБС

Кам'янець-Подільська МЦБС бібліотека-філія №2
Кам'янець-Подільська МЦБС бібліотека-філія №2
Кам'янець-Подільська МЦБС бібліотека-філія №3
Кам'янець-Подільська МЦБС бібліотека-філія №3
Кам'янець-Подільська МЦБС бібліотека-філія №4
Кам'янець-Подільська МЦБС бібліотека-філія №4
Кам'янець-Подільська МЦБС бібліотека-філія №6
Кам'янець-Подільська МЦБС бібліотека-філія №6

 

 

 

 

 

 

 

 

Кам'янець-Подільська МЦБС

бібліотека-філія №7

Наша адреса:

32300, Хмельницька обл.,

м. Кам’янець – Подільський,

вул. Пушкінська, 44

Бібліотека-філія №8 для дітей

Тел: (03849) 3-41-80

Бібліотека працює:

Понеділок-п'ятниця: з 9.00 до 18.00

Неділя:                        з 9.00 до 17.00

         (без обідньої перерви)

Вихідний день:            субота

Санітарний день:

                    останній вівторок місяця

Яндекс.Метрика
Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона