В світі цікавого

11 липня на дворовому майданчику відбувся літературний вікенд «В світі цікавого».. Група дітей познайомилась з новими надходженнями до бібліотеки та з періодичними виданнями. Діти з цікавістю переглядали журнали «Однокласник», «Моє хобі», «Колосок», «Юная Леди» та знайомились з новенькими книгами , які надійшли до бібліотеки. Кожна дитина знайшла собі дуже багато різноманітного матеріалу. Діти зрозуміли, тільки тоді, коли вони будуть читати книжки, газети, журнали, то будуть розумними і кмітливими. Тож у сяйві сонця, свіжої зелені трав, яскравій і духмяній строкатості квітів літніх канікул знайшлося місце для цікавої, прочитаної дитиною книги.


Літня альтанка з книгою «Книга відкриває світ»

6 липня на майданчику перед бібліотекою працювала літня альтанка з книгою «Книга відкриває світ». 

У цей спекотний літній день дитяча книга запросила усіх бажаючих користувачів бібліотеки поділитися враженнями про прочитані книги.

Підчас дружньої розмови відбувся конкурс «Мій літературний герой найкращий». Учасники конкурсу представляли свого улюбленого героя, показували пантоміму, зачитували цитати з улюбленої книги, навіть співали куплети пісень літературних героїв. 

В кінці заходу діти обмінялися книгами. Отож книга продовжує відкривати світ дитини.


Закон і розум країни

21 червня  для учнів-користувачів 5-9 класів проведено інформ вікторину «Закон і розум країни».

Читачам розповіли як «народжуються закони», пояснили, що Конституція надає дітям рівні права та не допускає жодного насилля над дитиною. Діти відповідали на запитання вікторини «Закон і розум країни» та ознайомилися з тем полицею «Україна – правова, незалежна держава», де читачам була запропонована довідкова історично-правознавча література.


Великий дім, держава і лад у ньому - закон

Напередодні Дня Конституції , який святкуємо 28 червня в бібліотеці  з групою учнів проведено бліц – інтерв’ю. На початку заходу бібліотекар розповіла про основний Закон держави - Конституцію, що має найвищу юридичну силу і встановлює засади політичної, правової та економічної систем держави. В другій частині заходу діти відповідали на запитання вікторини у вигляді бліц – інтерв’ю про основний Закон України – Конституцію. Учні активно відповідали на запитання і це ще раз доказує що вони не байдужі до того, що відбувається навколо, не просто пасивні споглядачі в нашій державі, вже повноправні громадяни цієї держави, в якій їм жити і творити.


Конституція і Я

19 червня, напередодні Дня Конституції, який відзначаємо 28 червня, в бібліотеці, з молодшими користувачами проведена літературна панорама «Конституція і Я». На початку заходу діти ознайомились з Основним Законом Держави – Конституцією, де визначені їхні права та обов’язки, в доступній для них формі.

Далі юні читачі ознайомились з книгами, які були представлені на літературній панорамі. По завершенню бібліотекар дав відповіді на питання, які виникли у присутніх під час заходу.


Дивосвіт скарбів книжкових

14 червня у бібліотеці для користувачів середнього шкільного віку відбулася літературна гра «Дивосвіт скарбів книжкових».

Літні канікули – це не привід сидіти вдома за комп’ютером. Це влучна нагода разом з друзями весело та корисно провести час в бібліотеці, як це зробили читачі нашої бібліотеки. 

Багато сюрпризів чекало на дітей. Зустріч з країною книг почалося біля виставки нових книг. Потім юні читачі з цікавістю і задоволенням прийняли участь у грі. Бажаючі продемонстрували свої знання під час гри «Хто багато читає – відгадає». Родзинкою заходу став бібліо-квест. Діти подорожували бібліотекою через відділи абонементу і читального залу. Подолати нелегкі завдання учасникам квесту допомогли їх власне мислення, загальна ерудиція і звісно книги.


Правила відпочинку. Які вони?

  13 червня у бібліотеці для молодших школярів проведено онлайн – мандрівку «Правила відпочинку. Які вони?»

Діти за допомогою відео-перегляду дізналися про небезпечні ситуації, що можуть нести загрозу їхньому здоров’ю і навіть життю під час відпочинку. Перегляд допоміг дітям засвоїти правила поведінки на дорозі, в лісі на воді та під час грози.


Зустріч на книжковій галявині

На дитячому майданчику поблизу бібліотеки, з групою читачів, відбулася літературна гра «Зустріч на книжковій галявині». Діти розділилися на дві команди, команда «Колобок» і команда «Рукавичка». В програмі було три конкурса:

- "Хто цікавіше переповість свою улюблену книгу",

- "З якої казки прочитаний текст",

- "Хто знає більше прислів’їв і приказок про літо".

Недаремно кажуть «Книгу прочитав – і розумний став», адже читаючи діти стають добрішими, мудрішими і милосерднішими. Всі діти активно і з цікавістю приймали участь у грі, і перемогла звичайно дитяча дружба. 


Трійця святками іде

Напередодні Зелених свят у бібліотеці відбулася народознавча вікторина з гуртком «Зелений пагін», присвячена святу Трійці, а ще його називають Зелені свята або Святого Духа - найпоетичніше свято, тісно пов'язане з природою. В народі його вважають одним з найбільших свят, після Різдва і Великодня. Прийшло воно ще з дохристиянських часів. Існує кілька версій. Цього дня Бог створив землю і засіяв зеленню (звідси й зелені свята). Християнська ж церква відзначає цей день на згадку про Зіслання Святого духа на апостолів, на честь Святої Трійці – Бога-отця, Бога-сина, Бога-духа. Третя версія, що наші предки так віншували буйноквіття природи, її животворну силу.

Ось і гуртківці сьогодні застелили зеленою скатертиною стіл, прикрасили зеленими галузками дерев: клену, липи, ясену... Підлогу встелили пахучими травами – чебрецем, любистком, полином… Кожен з дітей розповів, як святкують Зелені свята у їхній сім’ї, діти відповідали на запитання , розповідали про прикмети пов’язані з Зеленими святами, в’язали вінки, співали веснянки. Захід пройшов в дружній , теплій атмосфері.


Хай сонцю і квітам всміхаються діти

З нагоди Міжнародного дня захисту дітей, 1 червня, на дитячому майданчику, з групою дітей відбулося бюро правової інформації «Хай сонцю і квітам всміхаються діти».

Під час заходу діти змагалися в різноманітних конкурсах: відгадували загадки, складали пазли, брали участь в різноманітних іграх. На закінчення заходу, учасники ознайомилися з різноманітними книжковими виданнями і новинками дитячої періодики.


Віра зцілить ваші душі

22 травня у бібліотеці з користувачами середнього шкільного віку відбулися літературні ескізи «Віра зцілить ваші душі». Під час заходу діти розглянули різні життєві ситуації, проаналізували їх. Кожен міг висловити свою думку і дати пораду, як вийти із цієї чи іншої  ситуації.

Переглянувши книги по християнству вони задавали запитання: яка ціль християнського виховання дітей? Діти дійшли до висновку, що напевне ціль полягає в тому, щоб привести дитину до Христа, виховати її християнином і коли він виросте і прийде в стан свідомості то сам себе міг розуміти що таке життя – правильне, істинне та повноцінне. Під час заходу у користувачів виникало багато запитань на які усі разом знаходили відповіді.


Рідне місто моє

Напередодні головного міського свята – Дня міста Кам’янця-Подільського, у бібліотеці з групою школярів був проведений конкурс малюнку «Рідне місто моє». Дітям було запропоновано відобразити усю красу нашого міста у своїх малюнках.

Кожна дитина, яка працювала над своїм малюнком, вклала в нього частину свого серця, свою душу. Всі роботи підтверджують, що Кам’янець-Подільський є мальовничим, туристичним і європейським містом.


Тих днів у пам’яті не стерти і сьогодні

4 травня бібліотекою-філією №8 для молодших школярів проведено патріотичне читання «Тих днів у пам’яті не стерти і сьогодні». Юні читайлики познайомилися зі сторінками історії періоду Другої світової війни та про роки окупації в Україні, дізналися про героїчні подвиги наших дідів та прадідусів. Із задоволенням читали вірші на воєнну тематику українських письменників.

На завершення заходу, гуртківці взяли участь у майстер-класі з флористики «Мак-квітка миру». Кожен учасник мав змогу виговити власноруч свою квітку.


Пам'ять не знає сивини

Щороку в травні ми відзначаємо День перемоги. От і в нашій бібліотеці відбувся літературний десант з учнями 5 класу присвячений пам'яті жертв Другої світової війни - це лише маленька часточка великої данини пошани полеглим.  Дорогою ціною заплатив український народ за участь у найстрашнішій за всю світову історію війні 1941-1945 рр. Не щезне в пам'яті людській, не йде в забуття великий подвиг і велика трагедія нашого народу - його битва, його перемога над фашистами. 

Діти поглибили знання  про героїчне минуле нашого народу, усвідомили велич подвигу у Другій Світовій війні, проявили шану і повагу до тих, хто ціною свого життя здобув перемогу.


Барви Японії

В межах циклу заходів до Року Японії в Україні 28 квітня у бібліотеці-філії № 8 для дітей з користувачами 6 класу ЗОШ № 15 відбулася літературна мандрівка «Барви Японії».

Протягом заходу діти мандрували прекрасною загадковою країною світанкового сонця. З великою цікавістю зробили 4 зупинки. 

Мандруючи зупинкою «Що знаємо про Японію?» присутні знайомилися з національними особливостями країни, активно доповнювали каскадом найцікавіших фактів країни яскравого сонця. Саме на цій зупинці дітьми могли порівняти культуру Японії з нашою країною - Україною.

Друга зупинка «Мова країни – сила народу» познайомила мандрівників з історією виникнення мови, з її характерністю. Присутні також дізналися, що японська мова складається з декількох рівнів ввічливості: розмовною, шанобливою, ввічливою і дуже важливою. 

На третій зупинці «Поезія –дух народу» діти розкривали для себе творчість Мацуо Басьо - майстера хокку. Мандрівники на цій зупинці спробували себе у поетичній творчості та кожен написав не рифмований трирядковий вірш з 17 складів в японському стилі. Гуртом вийшло гарне літературне дерево сакури.

Родзинкою заходу була зупинка «Творчий вікенд». Кожен створив власноруч вітальну листівку в японському стилі. При приготуванні якої задіяли японську техніку орігамі, збирали композицію з паперових квіток сакури, писали японські ієрогліфи системою хірагана.

На завершення діти радісні та щасливі про цікаву мандрівку зробили фото на пам'ять.


4 номінація: Кращий сайт філії районної/міської ЦБС   Бібліотека-філія № 8 для дітей Кам'янець-Подільської міської централізованої бібліотечної системи, Хмельницька обл. (https://knigagalina.jimdo.com).
4 номінація: Кращий сайт філії районної/міської ЦБС
Вікімандри:Підтримай Вікімандри українською
Вікімандри:Підтримай Вікімандри українською

 Всім без винятку радимо             літню подорож                в Країну книги!

Культурна столиця Поділля
Культурна столиця Поділля

Безкоштовний

Wi-Fi доступ

в бібліотеці

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Створи САМ бібліотеку своєї мрії!

Ми в соціальних мережах

Google+

Наш блог              "Мандруємо книгою" 

Наш блог "Мандруємо книгою"
Наш блог "Мандруємо книгою"

Корисні посилання

Українська бібліотечна асоціація
Українська бібліотечна асоціація
Урядовий портал
Урядовий портал
Бібліоміст
Бібліоміст
Кам'янець-Подільська міська рада
Кам'янець-Подільська міська рада
Кам'янець-Подільський державний історичний музей-заповідник
Кам'янець-Подільський державний історичний музей-заповідник
Кам'янець-Подільський міський Будинок культури
Кам'янець-Подільський міський Будинок культури
Кам'янець-Подільська дитяча музична школа
Кам'янець-Подільська дитяча музична школа
Кам'янець-Подільська міська дитяча школа мистецтв
Кам'янець-Подільська міська дитяча школа мистецтв
Хмельницька обласна Бібліотека для юнацтва
Хмельницька обласна Бібліотека для юнацтва
НБУ для дітей
НБУ для дітей
ДБУ для юнацтва
ДБУ для юнацтва
Хмельницька ОУНБ
Хмельницька ОУНБ
Хмельницька обласна для дітей
Хмельницька обласна для дітей
ХМ ЦБС
ХМ ЦБС
Кам’янець-Подільська бібліотека ЗОШ №12
Кам’янець-Подільська бібліотека ЗОШ №12
Кам’янець-Подільська бібліотека ЗОШ №15
Кам’янець-Подільська бібліотека ЗОШ №15
Кам'янець-Подільська центральна міська бібліотека
Кам'янець-Подільська центральна міська бібліотека ім. Костя Солухи

Бібліотеки-філії       Кам'янець-Подільської МЦБС

Кам'янець-Подільська МЦБС бібліотека-філія №2
Кам'янець-Подільська МЦБС бібліотека-філія №2
Кам'янець-Подільська МЦБС бібліотека-філія №3
Кам'янець-Подільська МЦБС бібліотека-філія №3
Кам'янець-Подільська МЦБС бібліотека-філія №4
Кам'янець-Подільська МЦБС бібліотека-філія №4
Кам'янець-Подільська МЦБС бібліотека-філія №6
Кам'янець-Подільська МЦБС бібліотека-філія №6

 

 

 

 

 

 

 

 

Кам'янець-Подільська МЦБС

бібліотека-філія №7

Наша адреса:

32300, Хмельницька обл.,

м. Кам’янець – Подільський,

вул. Пушкінська, 44

Бібліотека-філія №8 для дітей

Тел: (03849) 3-41-80

Бібліотека працює:

Понеділок-п'ятниця: з 9.00 до 18.00

Неділя:                        з 9.00 до 17.00

         (без обідньої перерви)

Вихідний день:            субота

Санітарний день:

                    останній вівторок місяця

Яндекс.Метрика
Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона